Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | Quartz Wristwatches |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| reloj hombre | Man watch |
| watch for men | watch for men |
| relogios masculino | Men's watches |
| reloj | Watch |
| montre homme | Watch men |
| relogio | Watch |
| watches | watches |
| relojes | Watches |
| saat erkek kol saati | Watch men wrist watch |
| erkek kol satleri | Men's wrist watches |
| montre | Watch |
| relojes para hombres | watches for men |
| mens watch | mens watch |
| zegarek meski | Watch for men |
| watches for men | watches for men |
| reloj para hombre de lujo | luxury mens watch |
| erkek kol saati | Men's wristwatch clock |
| erkek saat | Male watch |
| reloj de hombre | Man watch |
| reloj para hombre | Watch for men |
| montre homme luxe | Men's luxury watch |
| reloj de hombre envo gratis | men's watch free shipping |
| reloj hombre elegante | elegant man watch |
| free shipping items for men | Wrist watch |
| kol saati erkek | Wrist watch men |
| quartz watches | quartz watches |
| luxury watch men | luxury watch men |
| relogio masculino prova dagua | waterproof men's watch |
| relogio masculino | Men watch |
| relogio masculino de luxo | Male watch luxury |
| regalos para hombres | gifts for men |
| kol saati | Wrist watch |
| relojes hombre | Man watches |
| zegarek | Watch |
| erkek saati | Men's watch |
| reloj caballero | Man watch |
| men watches high quality | wrist watches for men |
Instock
There are no reviews yet.