Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 12 cm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | TEM2 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Perpetual Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display, Temperature Measurement |
| Water Resistance Depth | 10Bar, 100m |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | XONIX |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| Sport Type | Swimming, Diving |
| Condition | New with tags |
| Element | Sports Dive Deporte Deportivo Sumergible Militar Chronographe |
| Items | Relogio Masculino Montre Homme Reloj Hombre Whatch Hodinky |
| Product | Sportklocka Armbanduhren Klockor Zegarki Meskie Uomo Orologi |
| Gender | Men |
| New Features | Temperature Measurement |
Instock
There are no reviews yet.