Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 8884 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, Anti-magnetic |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Luxury, Relogio Masculino, Watch men, Fashion watch, Sport watch |
| Brand Name | WWOOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Men's watches | reloj hombre |
| luxury watch | Military Watch, Military Watch |
| masculino wrist watch | watch for men |
| waterproof watches | luxury mens watch |
| quartz wrist watches | original man watch |
| watches for men with free shipping | citizens watch men |
| digital wrist watch | Business Luxury |
| Men's fashion | relogio masculino |
| Men's wristwatch clock | automatic watch for men |
| best selling men luxury watch | Casual fashion watch |
Instock
There are no reviews yet.