Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, tourbillon, Skeleton, Luminous, Shock Resistant |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 30 to 34 mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 6013 |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 30cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | GELATU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.