Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 17mm, 17mm |
| Band Width | 22mm, 22mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | 1243, 1243 |
| Dial Diameter | 50mm, 50mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.