Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 9330 |
| Dial Diameter | 25mm |
| Feature | LED display, Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 164cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | BERNY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE, RoHS, weee |
| Case Diameter | 41*25mm |
| Maximum Wearable Length | 205mm |
| Back Cover | Synthetic Resin |
| Weight | 27g |
Instock
There are no reviews yet.