Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 26mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | V308 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant, Anti-magnetic, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz, Janapese Mechanical Quartz Import Precise |
| Style | Luxury |
| Brand Name | MISSFOX |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Color | Gold/Sliver/Green |
| Supply | Support Dropshipping |
| Jewelry | Hip Hop Jewelry and Watches |
| Others | Limited Price Free Shipping Worldwide |
Instock
There are no reviews yet.