Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SY9619 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.