Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | HY5990 |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Luminous, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Fairwhale |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Product Design | Creative Quartz Men Watches |
| Color | Black / Blue / White |
| Custom | Support |
| Keyword | guess watch men |
Instock
There are no reviews yet.