Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 13.92mm |
| Band Width | 21.55mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | NEW9818 |
| Dial Diameter | 51.15mm |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Repeater, Complete Calendar, DIVER, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 27cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| synoke | outdoor watch |
| big men's watch | Watch digital |
| 5atm | digital mens watch |
| digital military wrist watch | military watch |
| Men's watches | watch |
Instock
There are no reviews yet.