Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 30Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 2cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | watchdives |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.