Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | 8023 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 23inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches, Wristwatches |
| waterproof | 30 m |
| Place of Origin | China (Mainland) |
| Dial Material Type | Stainless Steel |
| Condition | New with tags |
| Dial Display | Analog |
| Gender | Men |
Instock
There are no reviews yet.