Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Model Number | QTG920284 |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Feature | Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 22 |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | DQG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.