Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 3 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | NIBOSI 2309Z |
| Dial Diameter | 43mm |
| Feature | Complete Calendar, Water Resistant, Chronograph, Luminous |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | NIBOSI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Men's Watches | Clock Men |
| Men Watch | Mens Watches Top Brand Luxury |
| Montre Homme | Quartz Watch Men |
| Package Content | Male Watch; Elegant Box; Watch Tool; Clean Cloth |
Instock
There are no reviews yet.