Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 4 cm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Men Watch |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24 |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | coobos |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.