Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 8 cm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | xinew 033445 |
| Dial Diameter | 43mm |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25inch |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | T-GOER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| bamboo watch | relogio nibosi |
| geneva watch men | montre en bois |
| montres homme | reloj masculino |
| mens gifts | stainless steel watch |
| montre homme sport | sport watch for men |
| reloj depotivo hombre | saat erkekler spor |
| mens fashion watches | men watches waterproof |
| marca lusso | montre de marque |
| military army watches for men | heren horloge diamant |
| relogio masculino | erkek kol saati |
| watch men | montre homme |
| horloges mannen | reloj hombre |
| sport watch for men | reloj depotivo hombre |
| saat erkekler spor | mens fashion watches |
| men watches waterproof | marca lusso |
| montre de marque | military army watches for men |
| relogio nibosi | bamboo watch |
Instock
There are no reviews yet.