Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Band Material Type | Silicone, Silicone |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex, Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper, Paper |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Band Length | 25inch, 25cm |
| Case Material | Plastic, Plastic |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | SPORT, SPORT |
| Brand Name | NORTH EDGE, NORTH EDGE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
| Certification | None, NONE |
| Model Number | APACHE 3 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature 1 | Altimeter |
| Feature 3 | Weather Forecast |
| Feature 4 | Countdown timer |
| Feature 5 | Stopwatch Pedometer |
Instock
There are no reviews yet.