Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | SANDA 2183 |
| Dial Diameter | 52.5mm |
| Feature | LED display, Chronograph, Complete Calendar, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.