Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | QL-077 |
| Dial Diameter | 4mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | None |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BAOSAILI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| MOQ | 1PC |
| Custom Logo | OEM 500pcs |
| Drop Shipping | Yes, Acceptable |
| Packing | Black Box Packing |
Instock
There are no reviews yet.