Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 17mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | TY716 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Weight | 44g |
Instock
There are no reviews yet.