Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Case Thickness | 20mm |
| Band Width | 8mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 216900 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Auto Date, Water Resistant, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.