Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 13.2mm |
| Band Width | 24.3mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 1335 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Multiple Time Zone, Alarm, Week Display, Temperature Measurement |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.3cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE, None |
| Function-1 | Count Down |
| Function-2 | 2 Time, 12/24 Hour |
| Gender | Men |
| watch men | watch men saat relogio men watch |
| SYNOKE led digital watch | led digital watch men |
| casual watch men | casual watch men watches |
| horloges mannen montre homme | horloges mannen montre homme |
| new fashion sport watches | 2020 new fashion sport watches man |
| relogio masculino | relogio masculino men watches |
| digital watch | digital watch men |
| gold watches men | gold watches men clock |
| erkek kol saati | erkek kol saati men watches |
| new sport watches | new sport watches men |
Instock
There are no reviews yet.