Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Complete Calendar, Multiple Time Zone |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Material Type | leather |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | G78121GWB |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Brand Name | GRMONTRE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.