Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 10 cm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | Fashion Luxury Digital Watch |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Back Light |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23.5cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Brand Name | waknoer |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| goods | wrist watches |
| type | digital watch |
| style | fashion casual popular sports binary |
| strap material | stainless steel |
| color | blue, red |
| product | fashion sports binary digital watch |
| characteristics | fashion sports, cool binary, |
| Gender1 | Men full steel, mesh, hot sale, men gift |
| Gender2 | men man male homme hombre erkek uomo |
Instock
There are no reviews yet.