Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Wooden |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.