Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 5 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | PU |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI digital sport watches for men 1628 |
| Dial Diameter | 44mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Chronograph, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5 |
| Case Material | Polyester |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.