Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Band Material Type | Alloy |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | NORTH EDGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.