Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 8 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | digital watch 28595 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 29cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT, sport, outdoor, military |
| Brand Name | poshi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
| Original brand | yes |
| For | man |
Instock
There are no reviews yet.