Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 20cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.