Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 12.7mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 9853 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 10.63inch |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SYNOKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.