Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Metal |
| Model Number | 2156 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, DIVER, Alarm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.