Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Material Type | PU |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 21.5cm |
| Case Material | Bamboo |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Watch dial diameter | Man 44mm, Women 38mm |
| item name | Watches for men, Men watch, reloj hombre, relogios masculino, Men's watches |
| Drop shipping | Welcome to dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.