Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | Bamboo |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Bamboo |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | Rainch |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.