Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Width | 15 to 19 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | XR3874 |
| Dial Diameter | 35 to 39 mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | GAIETY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.