Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Bamboo |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Item name | Men Watch, Wooden Watch, Relogio Masculino, Relojes para hombres |
| Customized | Yes welcome customize |
| Drop shipping | Yes welcome drop ship |
Instock
There are no reviews yet.