Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 3548 cool big case watch for men |
| Dial Diameter | 56mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Sovoadur |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| style | relogio masculino, erkek kol saati, reloj hombre |
| feature | factory drop shipping, wholesale |
| type | luxury top brand relojes montre hombre montre orologio uomo erkek kol |
| type 2 | watch wrist horloges hodinky zegarki meskie, Vogue |
| Festiva | Christmas, Carnival, thanks giving, easter, carnival, valentine's day |
| Ocassion | Gift, Anniversary, Party, Wedding, Engagement |
| type 3 | the shields and keys cant work |
| logo | oulm |
Instock
There are no reviews yet.