Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Movement origin | Mainland china |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 1160 |
| Feature | Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.5cminch |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SHUAIKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.