Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 17mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 33mm |
| Feature | LED display, Repeater |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.