Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon, Nylon |
| Brand Name | Tourbon |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Color | Green |
| Type | Hunting gun accessories |
| Size | 112*23cm |
| Weight | 0.468kg |
| Model | HS660NLLE-42 |
| Usage | Carry and Protect Shotgun |
| Product Name | Shotgun Slip Gun Bag Case |
Instock
There are no reviews yet.