Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Medieval Renaissance Leather Waist Bag | Historical Costume Accessory, Historical Costume Accessory, Historical Costume Accessory |
| Material: | PU Leather, PU Leather, PU Leather |
| Color | Black/Red/Brown/Green/Coffee, Black/Red/Brown/Green/Coffee, Black/Red/Brown/Green/Coffee |
| Package Weight | approx.100g, approx.100g, approx.100g |
| Size | approx.21x17cm/8.26×6.69in, approx.21x17cm/8.26×6.69in, approx.21x17cm/8.26×6.69in |
Instock
There are no reviews yet.