Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | POLYESTER, Polyesterr |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | penggue |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Racket Sports |
| Name | Tennis bag / Badminton bag |
| Size | 47*29*8cm |
| Color | White Black |
| Package | 1*Bag |
Instock
There are no reviews yet.