Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.305 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Oxford Silk Cloth, Durable Oxford Cloth |
| Brand Name | AFISHTOUR |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Name | Tactical Shooting Sight Sandbag |
| Features 1 | Hunting Photography Versatile Support Sandbag |
| Features 2 | Shooting Rest Bag |
| Features 3 | Rifle Gun Target Bench |
| Type A Size | 30x25x25cm |
| Type B Size | 20x17x17cm |
Instock
There are no reviews yet.