Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Boot opening | 40cm |
| Gender | MEN |
| Brand Name | penggue |
| Origin | Mainland China |
| Type | Zipper Type |
| Popular elements | Thread |
| Height of Heel | Low heel (1-3cm) |
| Fabric of inner lining | Artificial short plush |
| Material of shoe | Microfibre Reinforced Leather |
| Material of boot tube | Microfibre |
| Lining of boot tube | Cotton |
| Insole fabricr | Microfibre Reinforced Leather |
| Size | 35-48 |
Instock
There are no reviews yet.