Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Age | ADULT |
| Brand Name | Amposkon |
| Origin | Mainland China |
| SKU | 05010032 |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Great for | Snowboard |
| Weight | 76g |
| Binding System | Strap-In |
| Quantity | 2PCS/Set |
Instock
There are no reviews yet.