Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Length (cm) | 33cm |
| Age | ADULT |
| Type | All Mountain |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.