Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | K719 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TR(车辆及配件) |
| Lens Width | 17.8cm |
| Lens Height | 10cm |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | kapvoe |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.