Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 960 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lens Width | 105mm |
| Brand Name | KINGSEVEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.