Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Memory Type | DDR5 |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 2.00 GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 5.00 GHz |
| Number of Cores | 10 |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 144Hz |
| Dimensions (WxHxD) | 25.2*24*4.2cm |
| Operating System | Windows 11 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | AMD Radeon 880M |
| Type | 2 in 1 laptop |
| Brand Name | GPD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.