Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | S-GB01 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | black |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | Other |
| Lens Height | Other |
| Lenses Optical Attribute | Other |
| Brand Name | LOCLE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Origin | Mainland China |
| Item | Ski Goggles Case |
| Weight | about 100g |
| Feature | EVA Hard Box |
| Place of Origin | Made In China |
Instock
There are no reviews yet.