Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 22101 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 185mm |
| Lens Height | 105mm |
| Lenses Optical Attribute | Magnetic UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.